PODLAHY

V našem interiérovém studiu si můžete vybrat i podlahové krytiny.

Zabýváme se prodejem i pokládkou PVC, vinylových, laminátových a dřevěných podlah a veškerého příslušenství (podložky, obvodové lišty, lepidla, stěrky atd.).  

Nabízíme prodej a montáž podlahových krytin značek Quick step, Gerflor, Fatrafloor, ZOTEPO a RIGIP

Quick-step
Gerflor-Portfolio-Page
fatrafloor
ZOTEPO
RIGIP

Výběr podlahy 

Nabízíme podlahové krytiny pro pokládku na sucho bez lepení, tedy plovoucí podlahy či lidově „plovoučky“, s rychlým a jednoduchým systémem pokládky „click“. Tu zvládne každý zručný kutil. Připravili jsme pro vás také varianty lepených podlah, které se vyznačují nižší hlučností i lepším vedením tepla.

Laminát.jpg

Laminátová podlaha

Pokud je vaším hlavním kritériem cenová dostupnost a jednoduchost pokládky, prohlédněte si jako první kategorii laminátové podlahy. Vybírat můžete hned z několika dokonalých imitací dřeva nebo kamene. Nabídka zahrnuje také voděodolnou variantu vhodnou pro aplikaci v koupelně či kuchyni. Docílíte tak jednotného vzhledu podlahy napříč všemi místnostmi. Díky zámku 1click2go jistě oceníte i jednoduchost a rychlost pokládky.

Vinylová podlaha

Vyznačuje se pevností i zvukovou izolaci, proto bude vaším oblíbeným společníkem po mnoho let. Díky autentické textuře, která kopíruje kresbu dekorační fólie tištěné ve vysokém rozlišení, je vinyl k nerozeznání od dřevěné či kamenné podlahy. 100% voděodolnost i protiskluzový povrch umožňuje použití do všech bytových prostor včetně vstupních chodeb, koupelen i kuchyní, ale i do namáhaných komerčních provozů. Vinyl nabízíme jak v plovoucí variantě s pokládkou click, tak i ve variantě pro nalepení. Díky tloušťce už od pouhých 5,2 mm u skládaných respektive 2,5 mmm u lepených a při splnění požadavků také s možností aplikace přímo na původní podlahu, přináší vinyl úsporu času i nákladů při pokládce.

Vinyl.jpg

Dřevo.jpg

Dřevěná podlaha

Ryze přírodní a 100% ekologickou variantou jsou pak 3-vrstvé dřevěné podlahy, které svým přirozeným kouzlem zútulní každý domov. I přes vyšší pořizovací cenu i nároky na údržbu, převáží příjemný, teplý pocit při chůzi po dřevěné podlaze a skvělá tepelná i zvuková izolace. Pokládka je navíc možná také s podlahovým topením. Díky možnosti přebroušení lze opakovaně obnovit povrch pro zcela nový vzhled. Je ale třeba počítat s větší tloušťkou dřevěných podlah, od 14 mm.

Ukázka naší práce

Zdroj dynamické sekce: Podlahy (Fotogalerie)

Lišta 2

Máte zájem o naše služby?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Poptat službu