Kuchyně

Vytvoříme vám kuchyň přesně dle vašich představ a požadavků včetně jejícho vybavení a spotřebičů.

D-interier - kuchyně na míru

Kuchyně na míru dle přání zákazníka

  •  vše na klíč
  • dle moderních trendů 
  • vzhled a funkčnost
  • osobní přístup

Od návrhu k úspěšné realizaci

Grafický návrh

Grafický náhrh od profesionála – V. Janhuba

kr insta 01.jpg

Výsledná realizace

Rozdíly jsou pouze v malých detailech

kr insta 02.jpg

Jak postupovat, když chcete kuchyňskou linku nebo jakýkoliv jiný nábytek?

1) Přijdete k nám na showroom (9.května 202, Jindřichův Hradec). Sdělíte nám svou představu, jak by měla vaše vysněná kuchyň vypadat. Necháte nám na sebe kontakt a my si s vámi sjednáme schůzku a dojedeme si prostor zaměřit a dáme vám první odhad ceny.

2) Přijdete k nám na showroom podruhé a vyberete si veškeré vybavení i spotřebiče.*

3) Zaplatíte nám zálohu na Grafický návrh  – v případě realizace je záloha vratná (3000,-Kč). My necháme Grafický návrh vypracovat u profesionála ( Václav Janhuba). Spočítáme celkovou pevnou cenovou nabídku včetně veškerých prací (truhláři, montážníci a v případě potřeby vodáci, elektrikáři, plynaři, sádrokartonáři a další )**

4) Domluvíme se na termínu realizace, vyžádáme si zálohu na materiál a začneme vyrábět. Hotovou sestavu odvezeme na místo určení a naši zkušení montážníci ji usadí na místo a celou dokončí. To trvá cca 2-3dny dle náročnosti.

5) Předáme hotovou Kuchyň zákazníkovi a vystavíme celkovou fakturu, ze které odečteme zálohu na materiál. Vše máte od nás  na klíč, nikoho dalšího nemusíte shánět.

Děláme jak celé byty (domy) včetně podlah, dveří, koupelny, štuků, maleb, elektroinstalací, vodoinstalací, sádrokarton, obkladů a dlažeb … , tak i vše samostatně jen část rekonstrukce nebo samotný nábytek.

K realizacím přidáme vlastní spotřebiče a vybavení

El.Spotřebiče – Kluge, Brandt, Mora a další.

Vybavení – Blum, Kessembohmer, Hettich, Strong, Schock, Novaservis, Egger, Hranipex, Trachea a další 

 

*Vybavením myslím: pracovní deska, zádový obklad, barva korpusů, typ pojezdů na zásuvky, úchytky, panty, výklopové mechanismy, osvětlení, dřez, baterii, odpadkový koš na výsuvech, drátěný programy na lahve nebo potraviny atd.

**Během přípravné fáze se dá grafický návrh pozměňovat a upravovat – stejně tak měnit materiály  až do doby počátku výroby.

Naše realizace

Zdroj dynamické sekce: Kuchyně (Fotogalerie)

Lišta 2

Máte zájem o naše služby?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Poptat službu